“Profesyonel bilgi ve teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Akasya Cam, 20 yıl üzeri tecrübesi ile 2007 yılında “Cam hakkında herşey” sloganıyla faaliyetlerine başlamıştır.

Sahip olduğu kapasite ile mimari ve dekoratif cam işleme konusunda lider kuruluşlar arasında yer alarak saygınlığını zirveye taşımayı başarmıştır. Ticari binaların dış cephe ve iç mekanlarında kullanılan camların imalatının yanısıra  kapı, duşakabin vb. ürünleri ile de sektöre destek vermektedir.

Tecrübesini sektöre aktarıp, kurumsal yapı kimliğini ön plana çıkarması fark oluşturan değerlerin temelini oluşturmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize, daha kaliteli ve kullanılabilir yaşam alanları için, ihtiyaç duydukları ürün, hizmet ve satış sonrası desteği, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Yüksek kalite anlayışı ile ürettiğimiz ürünleri; cam sektörün de başlattığımız öncü çalışmalarımızla birlikte, sürekli yenilenen teknolojimizle her zaman kaliteli ve tam zamanında hizmet sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Sipariş ve Bilgi İçin

Akasya Cam AŞ.

Sipariş için arayın:
+90 264 462 48 38
+90 506 153 17 67

Whatsapp Sipariş:
+90 506 153 17 67

Bilgi İçin:
info@akasyacam.com.tr