cheap seahawks jerseys from china wholesale nba jerseys christian louboutin outlet uk christian louboutin pas cher tiffany outlet cheap authentic nfl jerseys louboutin outlet moncler outlet usa via wholesalechinajerseysus cheap nfl authentic jerseys cheap nfl jerseys cheap moncler jackets Christian Louboutin Discount christian louboutin outlet
KURUMSAL KİMLİK
KURUMSAL KİMLİK
KURUMSAL KİMLİK

Akasya Cam San. ve Tic. Ltd. Şti 2007 tarihinde İstanbul' da kuruldu. Akasya Cam 4000 m2 kapalı alana sahip İstanbul Sultanbeyli fabrikasın da faaliyetini sürdürmektedir. Temperli cam, cnc, emaye boyama dahil bütün cam işleme ünitelerine sahip olan firmamız, aynı zaman da toptan cam ve ısıcam malzemeleri satışında  profesyonel ekibi ile kararlı bir şekilde sektörde yerini almıştır.

İhracat hamlesini de başlatan Akasya Cam özellikle cephe camlarının yurtdışına satışında kendine hedef pazarlar oluşturmuş ve bu doğrultuda stratejiler üreterek uygulamaya koymuştur.  

Akasya Cam çeşitli sektörlere olan yatırımları ile her geçen gün bünyesine yeni bir ivme kazandırmaya devam etmektedir.

Akasya Cam San. ve Tic. Ltd. Sultanbeyli Üretim ve Depolama Tesislerinde cam satışı ile cam işleme, Akyazı Organize Bölgesin’de ki Tesislerin de dekoratif cam üretimi yapılmaktadır.

Her geçen gün kurumsal yapısını güçlendiren şirketimiz, deneyimli kadrosu ile markalaşma sürecine ve yatırımlarına devam etmekte olup uzun yıllar iş birliği yaptığı ve yapacağı müşterilerine iyi ve kaliteli hizmet vermeyi prensibi haline getirmekte , bu kararlığını da sürdürmeyi arzu etmektedir.

Misyonumuz;

Müşterilerimize, daha kaliteli ve kullanılabilir yaşam alanları için, ihtiyaç duydukları ürün, hizmet ve satış sonrası desteği, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

Vizyonumuz;

Yüksek Kalite anlayışı ile ürettiğimiz ürünleri; Cam sektörün de başlattığımız öncü çalışmalarımız ve sürekli yenilenen teknolojimizle her zaman kaliteli ve tam zamanında hizmet sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Değerlerimiz,

İş Ahlakı
Zamanında tam hizmet
Takım çalışması
Teknoloji
Arge
Esneklik

http://www.tasarimmerkezi.net/