cheap seahawks jerseys from china wholesale nba jerseys christian louboutin outlet uk christian louboutin pas cher tiffany outlet cheap authentic nfl jerseys louboutin outlet moncler outlet usa via wholesalechinajerseysus cheap nfl authentic jerseys cheap nfl jerseys cheap moncler jackets Christian Louboutin Discount christian louboutin outlet
Ürün
CAM İŞLEME
Kumlamalı Cam

Kumlama cam,  uygulanacak desenin cam üzerine yerleştirilip camın mat olması istenen kısmının aşındırılmasıyla dekoratif görüntü verme işlemidir. Bu görünümün oluşması için cam yüzeyi kâğıt ya da pvc folyo ile kaplanır. Bu folyolar elle ya da özel kesim makinelerinde kesimi yapılarak yapıştırılabilir. Folyoların üzerindeki deseni ortaya çıkaracak şekilde, kumlama yapılmak istenen kısımlardaki folyonun cam yüzeyinden kaldırılması ve daha sonra cam yüzeyine tazyikli havayla kum püskürtmek suretiyle yapılan aşındırma işlemine kumlama diyoruz.

Cam üzerine uygulanacak desen hayal gücünüzle sınırlıdır. İstediğiniz model ve desen seçeneklerine uygun üretim gerçekleştirmekteyiz.

Yaşam alanlarınız da şık, estetik, rahatlatıcı tasarımlara sahip ayna, kapı ve duvar aksesuarlarını; yada hayel gücünüzün cama yansımasını görmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Kullanım Alanları

Masa Camı, Sehpa Camı, Cam Kapı, Çephe Camı, Küpeşte Camı, Vitrin camı, Balkon Camı, Fuar Stand Camı.

RESİMLER
http://www.tasarimmerkezi.net/